Kapie pro skleník

Kapie pro skleník

21 

Pěstování kapie pro skleník „Kaskada“: Papriky je vhodné předpěstovat co nejdříve – ideálně již v II. Semena vysazujeme do speciálního substrátu pro výsev, nebo můžete vyzkoušet sadbovací tablety. Na stanoviště sazeničky přesazujeme V. – spon pro výsev by měl být cca 50 x 40 cm. Především mladé rostliny vyžadují dostatek vláhy.

Není skladem

Katalogové číslo: SM 10515 kasandra Kategorie: ,

Kapie pro skleník „Kaskada“ je poloraná až pozdní paprika roční (Capsicum Annuum L.) od firmy Osiva Moravia. Jedná se o nehybridní odrůdu, semena získaná ze zralých plodů si tedy můžete uschovat pro výsev v dalším roce.

Pěstování: Tato odrůda je určená pro pěstování ve skleníku či foliovníku. Vyžaduje dobře propustnou půdu bohatou na živiny. Kapie jsou teplomilné a ocení foliovník umístěný na slunném chráněném stanovišti. Nezapomínejte na pravidelnou zálivku. Přihnojujeme podle potřeby organickými hnojivy.

Využití: Odrůda Kaskada vytváří 10 – 14 cm dlouhé silnostěnné plody. V plné botanické zralosti mají sytě červenou barvu. Jsou vhodné pro přímou konzumaci, můžete je však i tepelně upravovat a konzervovat.

Chcete se zeptat?


 

TOP