Plaménka – Flox (Beauty)

Plaménka – Flox (Beauty)

24 

Pěstujeme v teplé místnosti od II. až IV., přímý výsev IV. až V., kvete až do IX. V balení 0,3g osiva, což je cca 200 ks semen plaménky. z tohoto množstí předpěstujete cca 100 sazenic. 

14 skladem

Katalogové číslo: 9469_Plaménka - Flox (Beauty směs) Kategorie: , , ,

Plaménka flox (Beauty směs)  je nižší letnička (maximálně 30 cm), která se uplatní na záhon nebo do skalky. Možno použít k dekorativnímu lemování zahrady. Kvete celé léto. Odkvetlé květy je vhodné odstraňovat a je hodná i do polostínu. Svědčí jí lehká, dobře propustná půda. Velkokvětá směs plaménky v široké škále barev, bohatě kvetoucí až do podzimu.

Hmotnost0.3 g

Chcete se zeptat?


Návštěvník
Viola Ryšavá
11 roky 3 měsíce před

Máme 80 let zahradu a nyní jí zabydlujeme, objevuji zde již dávno zapomenuté a zarostlé v trávě různé rostlinky a pamatuji si na FLOXY, které před 40 léty zdobily v několika barvách plot. Před třemi lety jsem poslední rostlinku vydloubla z trávy a nyní mám trs s cca 20ti nožkama a krásně kvete, když jí opět pleji a zastříhávám každý odkvětlý květ od půlky léta až do zámrazu. Takže bych ráda kdyby to opravdu byla trvalka,pro takovou houževnatost si to zaslouží no ne?

 

TOP