Ředkvička Kvintara

Ředkvička Kvintara

29 

Pěstování ředkvičky Kvintara F1: Semena vyséváme přímo na stanoviště III.-IV.+VIII. (při pěstování v pařeništi/fóliovníku klidně již II.-III.) do hloubky cca 1-2 cm. Doporučený spon pro výsev je 20 x 4 cm. V době klíčení udržujeme půdu stále vlhkou, ale ne přemokřenou.

39 skladem

Množství
Katalogové číslo: _3445 kvintara Kategorie: ,

Ředkvička Kvintara F1 je hybridní odrůda ředkvičky (Raphanus sativus L.var.sativus) od tuzemské firmy SEMO. Tato ředkvička je mimořádně vhodná pro jarní, letní i podzimní výsev.

Pěstování ředkvičky Kvintara F1: Vyžaduje dobře propustnou půdu bohatou na živiny. Vyhovuje jí stanoviště na plném slunci, ale především v letních měsících vyžaduje pravidelnou zálivku. Hodí se pro pěstování na venkovním záhonu i v pařeništi. Coby hybridní odrůda je Kvintara F1 velmi rezistentní vůči škůdcům a chorobám.

Využití ředkvičky Kvintara F1: Tato ředkvička se hodí do svěžích jarních a letních zeleninových salátů i jako zdravá příloha k masu. Jako všechny ředkvičky obsahuje velké množství vitamínů i minerálů. Vzhledem k tomu, že se hodí pro jarní, letní i podzimní výsevy, můžete si zajistit přísun zdravé zeleniny prakticky po celý rok.

Chcete se zeptat?


 

TOP